Shipping Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Shipping NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Shipping SAUGU PIRKTI

Doll Face Beauty produktai nuo A iki Z

2019/02/28

Artėjančio pavasario proga, norime su jumis pasidalinti kaip prižiūrėti savo veido odą su Doll Face Beauty produktais nuo A iki Z. Doll Face Beauty produktai tinka net ir jautrią odą turinčioms, kadangi visos priemonės yra be parabenų, ftalatų, propileno glikolio, mineralinių aliejų, PABA, parafino, DEA, triklozano, petrolato, sulfatų, gyvūninės kilmės ingredientų ir kenksmingų dažiklių. Ši kosmetika nėra testuojama su gyvūnais ir tinka net veganams! Paruoškite savo veido odą pavasario spinduliams!

 

Tad visų pirma, svarbiausia yra švari oda! Pradėkime nuo to, kokias priemones reikėtu naudoti kiekvieną dieną, ryte ir vakare. Nesvarbu, ar Jūsų oda sausa ar riebi, prausiklis būtinas kiekvienai. Doll Face Beauty trigubo poveikio prausiklis šalina nešvarumus ir švelniai šveičia tam, kad atkurtų natūralų odos švytėjimą, neišbalansuodamas apsauginių odos aliejų. Oda atrodys švari, gaivi, sveika bei prašmatniai švytės! Tokį prausiklį siūlome naudoti tiek ryte, tiek vakare. Nusiprausus veidą prausikliu, balansuojančiu toniku Clarify nuvalykite veidą, tonikas pašalins produktų likučius, perteklinius aliejus, negyvas odos ląsteles bei bakterijas. Tuomet eilė ateina veido kremui. Jei mėgstate lengvesnės tekstūros drėkiklius ir jūsų oda yra normalaus – riebaus tipo siūlome rinktis antioksidacinį, apsauginį drėkiklį Nourish, kuris ne tik intensyviai sudrėkins odą, bet ir apsaugos ją nuo aplinkos poveikio. Turinčioms sausą odą ir vyresnėms moterims siūlome Defend veido gelį-kremą. Sudėtyje esantys aktyvūs polipeptidai padeda stimuliuoti kolageno gamybą ir efektyviai mažina smulkias mimikos raukšleles bei odos senėjimo ženklus. Oda atrodys tolygios spalvos, jaunatviška, putli ir žėrinti. Moterims nuo 30 metų papildomai rekomenduojame kasdieną naudoti paakių serumą Soothe, kuris padės išlyginti, sustangrinti ir apsaugoti nuo smulkių raukšlių bei apsaugos nuo pabrinkimų ir tamsių paakių.

 

Yra keletas produktų, kurie intensyviai gerina odos būklę, tačiau jais piktnaudžiauti nereikia, kadangi oda pripranta prie labai stiprių priemonių ir ilgainiui jos nebeatrodo tokios veiksmingos. Tad pirmiausia – šveitiklis. Itin reikalingas produktas, kurį naudoti reikėtų 2-3 kartus per savaitę. Dažniau naudoti nepatariama tam, kad grūdeliais nepašalintumėte pernelyg daug odos ląstelių.

 

Veido kaukės – taip pat vienos iš produktų, kurių kiekvieną dieną naudoti nerekomenduojama, kadangi jos yra intensyvios odos priežiūros priemonės. Veido kaukę reikėtų rinktis pagal problemą, kurią norite spręsti. Tad jei norite intensyviai iš savo veido porų pašalinti nešvarumus, jums reikėtų naudoti valomąją kaukę. Doll Face Beauty siūlo dvi valomąsias kaukes – viena jų – Little Black Mask, kuri skirta užsikimšusioms poroms išvalyti ir jas sutraukti, tad ši kaukė rekomenduojama mišrią – riebią odą turinčioms merginoms. Kita – Purify kaukė, skirta taip pat veido odos nešvarumams pašalinti ir poroms sutraukti, tačiau dėl šios kaukės kreminės tekstūros ji tiks bet kuriam odos tipui. Na, o jei jūsų veidas praradęs švytėjimą ir drėgmę, jums puikiai pagelbės kauke Refine, kuris tobulina veido odą jau po pirmo naudojimo. Intensyviai sudrėkina, atgaivina veido odą, tad ji įgaus sveiko spindėsio.

 

Tad mielosios, rūpinkimės savimi ir savo oda. Juk gražiausias makiažas – natūralumas ir šypsena.