Shipping Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Shipping NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Shipping SAUGU PIRKTI

Dūminis akių makiažas

2019/03/31

Dūminis akių makiažas tai bene populiariausia pasaulyje akių makiažo technika tiek tarp moterų, tiek tarp vizažo specialistų. Jei šventiniu sezonu norite sublizgėti, atskleisime Jums kelias paprastas taisykles, kaip lengvai pasidaryti akių dūminį makiažą.

 

1. Jums prireiks 3 atspalvių akių šešėlių: šviesių, vidutinio tamsumo ir tamsių. Spalvas galite pasirinkti savo nuožiūra, tačiau niekada nesuklysite jei rinksitės spalvas esančias Jūsų akių rainelėje. Pasižiūrėkite į veidrodį ir lengvai išsirinksite atspalvius. Tokiu būdu išsirinkdamos spalvas niekada nesuklysite!

 

2. Padenkite akių vokus akių makiažo baze. Šis veiksmas padės akių šešėliams nesubėgti į raukšleles ir ilgiau išlikti, be to spalva taps intensyvesne, lengviau padengsite ir sumaišysite spalvas. Padengusios vokus baze, švelniai įtapšnokite šviesius akių šešėlius. Būtinai padenkite visą akies voką. 

 

3. Dabar paruoškite naudojimui vidutinio tamsumo akių šešėlius. Jais padenkite 2/3 akių vokų paviršiaus. Stenkitės priemonę dengti švelniais judesiais, šešėlius lengvai įtapšnojant. Akių vidinius kampučius palikite šviesesnius!

 

4. Tamsiausią akių šešėlių atspalvį naudokite išorinėje voko dalyje. Jais ryškinkite išorinį kampą ir voko linkį. Svarbiausia taisyklė šiame etape: nenaudokite didelio kiekio akių šešėlių. Mažiau – visada yra geriau. Paryškinti spalvą visada galėsite vėliau!

 

Neliūdėkite jei Jūsų atliktas dūminių akių makiažas atrodo kiek kitaip nei nuotraukoje. Nepamirškite, kad geriausias mokytojas yra praktika! Todėl siūlome drąsiai eksperimentuoti ir ieškoti savojo individualumo išraiškos!

 

5. Paimkite švarų švelnų šepetėlį ir sujunkite visus atspalvius. Atminkite, jog griežtų linijų čia likti neturi! Kad žvilgsnis atrodytų dar išraiškingesnis, galite juodu akių pieštuku pabrėžti blakstienų augimo liniją.

 

6. Kad akių makiažas būtų išbaigtas, vidutinio tamsumo šešėliais galite paryškinti ir apatinę akių liniją. Taip pat galite naudoti ir akių pieštuką. Linija gali būti ilgesnė: iki pat akių kampučio, ar trumpesnė: iki akies vidurio. Tačiau ir čia galioja ta pati taisyklė, mažiau yra geriau, todėl nepersistenkite!

 

Dabar galite džiaugtis nuostabiu rezultatu!