Shipping Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Shipping NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Shipping SAUGU PIRKTI

Hallo...ween!!!

2018/10/22

Įpusėjus rudeniui jau beveik sulaukėme pačios „baisiausios“ ir bene linksmiausios metų šventės – helovino. Kostiumai, įspūdingi makiažai, dideli vakarėliai – be galo smagus laikas. Ne paslaptis, jog kiekviena mūsų nors ir norime atrodyti tą vakarą gąsdinančiai, tačiau taip pat ir gražiai. Įvairioms idėjoms ir fantazijoms čia ribų nėra, o makiažas sukurs didžiausią efektą. Tam, kad susikurtumėte tobulą šventinį makiažą jums tereikia pasirūpinti makiažo priemonėmis ir pasinerti į fantazijų pasaulį. Mūsų makiažo meistrė Patricija sukūrė gana lengvą, įspūdingai atrodantį helovino makiažą, kurį galite pasidaryti ir jūs. Tad pradėkime!

Pirmiausia, paruošusios veido odą makiažui drėkinamosiomis priemonėmis bei makiažo bazėmis, padenkite savo veidą makiažo pagrindu, sumaišiusios jį su L.A. Girl Pro Coverage HD baltu makiažu pagrindu. Taip pašviesinsite savo turimą skystą pudrą ir sukursite lygios, tačiau išbalusios odos efektą. Nugrimuokite ir lūpas. Makiažo pagrindą rekomenduojame dengti Beauty Blender makiažo kempinėlė. Viską užfiksuokite sausa pudra!

 

Padengusios veidą, lengvai suformuokite savo antakius naudodamos antakių pieštuką. Juo greitai ir lengvai susitvarkysite savo antakių formą. Nesukurkite pernelyg dirbtinai atrodančių antakių, nestipriai juos paryškinkite bei netvarkingai sušukuokite bespalviu antakių geliu.

 

Akys akys akys! Pasirūpinkite gundančiu ir įspūdingai atrodančiu žvilgsniu. Kaip akių šešėlių pagrindą naudokite koralo oranžinės spalvos Jeffree Star Cosmetics skystus matinius lūpų dažus Coral Fixation. Padenkite juo akių vokus ir specialiu sklaidymo šepetėliu spalvą paskirstykite. Vėliau, naudodamos juodą pieštuką, nudažykite juo vidurinę voko dalį, prasklaidykite. Taip pat apveskite juo tiek viršutinę, tiek apatinę blakstienų liniją. Ir galiausiai su ilgai išliekančiu akių pravedimu, susikurkite jums tinkantį pravedimą. Rekomenduojame naudoti LA Splash Akių apvadą Art-ki-tekt, kuris yra ypač patogus naudoti, su juo nesunkiai ir itin preciziškai nusibrėšite norimas linijas. Na ir kaip gi be blakstienų? Juk tokiai progai tikrai galima prisiklijuoti ryškesnes ir ilgas blakstienas! Priklijavusios blakstienas nepamirškite jų šiek tiek padažyti blakstienų tušu, kad jos labiau susilygintų su dirbtinėmis.

 

Po šių žingsnių vėl grįžkime prie veido makiažo. Tais pačiais matiniais lūpų dažais nuspalvinkite vienos veido pusės dalį po skruostikauliu link žandikaulio (kaip matote nuotraukoje). Tada naudodamos skystą baltą akių apvadą, pavyzdžiui, La Splash UD Wings, specialiu pravedimo šepetėliu brėžkite kaukolės kontūrus. Šis akių pravedimas lengvai brėžiasi gražiai ir tolygiai ilgai išlieka bei yra vandeniui atsparus. Na, o kitos veido pusės makiažą atlikite kaip įprasta – paryškinkite skruostikaulius, pagyvinkite skruostus skaistalais. Na ir nepamirškite highlighter‘io. Sukurkite akinantį spindėjimą naudodamos tiek skystą, tiek sausą švytėjimo suteikiančią priemonę. Pirmiausia skystu highlighter‘iu paryškinkite skruostikaulio iškiliausią vietą, o po to su šepetėliu lengvai užfiksuokite skystą priemonę su sausą švytėjimo suteikiančia priemone. Pasiruoškite šviesti, juk šia proga jums negalioja taisyklė daugiau yra mažiau.

 

Na ir paskutinis žingsnis – lūpos. Vieną pusę palikite nupudruotą ir tais pačiai matiniais lūpų dažais, kuriuos naudojote akims ir veidui, nudažykite dryžiais. Kitą lūpų pusę nudažykite juodai – pirmiausia naudokite tamsius, bordinės spalvos ilgalaikius lūpų dažus, ideali spalva pagrindui – LA Splash velvetmatte „Mistress“. Šiuos lūpų dažus nuspalvinkite juodu ilgai išliekančiu akių pravedimu ir galite būti užtikrintos, jog niekas nenubėgs ir atrodysite idealiai visą šį baugų vakarą!