Shipping Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Shipping NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Shipping SAUGU PIRKTI

Kaip pritaikyti birias bei presuotas pudras makiažo fiksavimui, jog jis kuo ilgiau išliktų tobulas?

2018/06/27

Sveikos mielosios!

 

Kaip smagu džiaugtis saulės spinduliais, šiltu oru. Tačiau kaip išlaikyti savo makiažą tobulą net ir karštą vasaros dieną? Suaktyvėjęs veido drėgmės išsiskyrimas – opi problema karštu oru, ypač merginoms su didesnėmis poromis bei riebesne veido oda, kadangi ji riebaluojasi dar stipriau ir dar greičiau. Ne išimtis ir sausaodės, juk aliejų išsiskyrimas taip pat gali greitai sugadinti gražų makiažą. Tad dalinamės patarimais, kaip pritaikyti birias bei presuotas pudras makiažo fiksavimui, jog jis kuo ilgiau išliktų tobulas.

 

 

Visų pirma, nepamirškite atsižvelgti į savo odos tipą. Kadangi tai, kas tinka jūsų draugei ar holivudo žvaigždei – nebūtinai tiks ir jums. Tad pradėkite išsirinkdamos sau tinkamą birią pudrą.

  • Mėgstančioms natūralesnį įvaizdį siūlome rinktis permatomas ir itin lengvos tekstūros pudras, kurios neapsunkins veido odos ir jos nesausins. Pavyzdys – L.A. Girl HD Pro biri pudra.
  • Jei jūsų veido oda linkusi į raudonumą, naudokite birią pudrą su žalsvu atspalviu, kuris neutralizuoja veido raudonį. Siūlome rinktis CAILYN birią pudrą žalsvo atspalvio. 
  • Turinčios ypač sausą odą rekomenduojame naudoti natūralaus švytėjimo suteikiančias birias/mineralines pudras. Ta pati biri CAILYN pudra rožinio atspalvio suteiks jūsų odai skaistumo bei gyvumo.
  • Jei turite riebią odą, rinkitės birią pudrą su atspalviu ir vienu tonu šviesesnę nei jūsų makiažo pagrindas, išvengti pudros oksidavimosi ir jūsų veidas atrodys daug tamsesnis.  Riebiaodės gali rinktis sunkesnės tekstūros, stipriau fiksuojančias birias pudras tam, kad užtikrintų ilgesnį makiažo išsilaikymą. FACE Stockholm birios pudros dviejų universalių ir šviesių atspalvių – puikus pasirinkimas kiekvienai, norinčiai užkirsti kelią makiažo nutekėjimui ar nesilaikymui. Ši pudra absorbuoja veido sebumą, nekemša porų.

 

Skirtingi odos tipai – skirtingi birių pudrų paskirstymo būdai. Norėdamos išgauti savo odos tipui tinkamą efektą, turime atsižvelgti į tai, kaip aplikuojame birią pudrą.

  • Merginos, kurios turi sausą odą tai atlikti gali labai lengvai ir greitai, kadangi sausaodėms tereikia labai mažo kiekio birios pudros makiažo užfiksavimui. Tinkamas pasirinkimas – purus, didesnis ir minkštas šepetėlis su kuriuo paėmusios savo pasirinktos birios pudros švelniais sukamaisiais padengiame ja visą veidą.
  • Turinčioms mišrią – riebią odą, birią pudrą paskirstyti reikia šiek tiek kitaip. Ją aplikuoti geriausia su drėgna makiažo kempinėle. Paėmusios gerai fiksuojančios pudros, presuojamaisiais judesiais įtapšnokite pudrą tose vietose, kurios labiausiai riebaluojasi. Šiuo būdu jūsų veido oda ne taip greit riebaluosis ir makiažas išsilaikys daug ilgiau. Likusią veido dalį, kuri yra sausesnė ar normalaus odos tipo padenkite plonu pudros sluoksniu, naudodamos didelį, minkštą bei purų pudros šepetėlį.

Na ir galiausiai, du pagrindiniai mūsų vasariški patarimai – visuomet turėti rankinėje presuotos pudros bei kempinėlę, taip visada galėsite pasitvarkyti savo makiažą vos keliais prisilietimais. Nusausinkite veidą nuo prakaito ar sebumo pertekliaus ir švelniai, ten kur reikia, pereikite su mažu kiekiu presuotos pudros. Vasaros top‘as – FACE Stockholm presuota pudra. Joje rasite kartu ir kempinėle, tad visuomet būsite pasiruošusios. Antras dalykas, kuris tiesiog privalo būti jūsų rankinėje kiekvieną dieną – specialios odos riebalų perteklių sugeriančios servetėlės. Su jomis greitai ir lengvai nusausinsite veidą, nepajudindamos makiažo.

 

 

Džiaukitės vasara su tobulai išliekančiu makiažu. Juk niekada nežinote, kaip gali pasisukti jūsų dienos linksmybės, tad visuomet būkite pasiruošusios.