Shipping Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Shipping NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Shipping SAUGU PIRKTI

Makiažo gudrybės, kad jūsų lūpos atrodytų didesnės!

2018/07/26

Labas mielosios,

 

Visos žinome, jog idealus makiažas neapsieina be tobulos veido odos bei paryškintų akių. Tačiau ne ką mažiau svarbu – lūpos. Būkime atviros, putlios lūpos moteriai suteikia itin daug patrauklumo. Deja, ne visos esame tokiomis apdovanotos, tačiau dabar, kai kosmetikos priemonių tiek daug, putlias ir gražias lūpas galime turėti visos ir nereikia jokių injekcijų. Norime su jumis pasidalinti patarimais, kaip gražiai, tačiau subtiliai padažyti savo lūpas, kad jos atrodytų putlesnės ir tvarkingos.

  • Visų pirma, svarbiausias dalykas yra tinkamas lūpų paruošimas. Kuo minkštesnes, lygesnės bei labiau sudrėkintos lūpos, tuo geriau lūpų produktai dengiasi ir atrodo. Pirmiausia, lūpas reikia nušveisti specialia ir tam skirta priemone – lūpų šveitikliu. Siūlome naudoti itin švelnius Jeffree Star Cosmetics lūpų šveitiklius. Galite rinktis net iš keturių skirtingų kvapų nuo labai saldžių iki gaiviai rūgščių. Šiuo šveitikliu švelniai pašalinsite išsausėjusios odos likučius nuo lūpų, jos taps daug minkštesnės bei vizualiai – putlesnės. Nušveitusios lūpas, nuvalykite jas servetėle arba nuplaukite šiltu vandeniu ir pasitepkite savo mėgstamu lūpų balzamu. 
  • Prieš lūpų dažymą, norint lūpas kontūruoti, jų pigmentą geriausia dekoloruoti – suvienodinti su veido odos atspalviu. Tam tiks kreminė pudra arba specialus, lūpų makiažui skirtas pagrindas. Sigma Beauty siūlo idealiai tinkančią lūpų bazę, pritaikytą visiems odos tonams. Ši bazė be parabenų ir nesausina lūpų. Padengus lūpas baze arba makiažo pagrindu lūpų dažai pasidengs tikrąja savo spalva. Be to, jie dengsis lengviau bei laikysis ilgiau. Lūpų maskavimas leis jums lengviau koreguoti savo lūpų kontūrą pieštuku jei norėsite šiek tiek užeiti už linijų. 
  • Sekantis žingsnis prieš lūpų dažymą – kontūravimas. Tai bene visų laikų, vienas mėgstamiausių makiažo triukų, kuris leidžia paputlinti, susiaurinti, pritraukti ar atitraukti veido bruožus. Tad norint vizualiai padidinti savo lūpas, siūlome pasitelkti kontūravimo priemones. Tamsesne bei šaltesne kontūravimo spalva sukurkite subtilų šešėlį. Po apatine lūpa nubrėžkite švelnią  liniją kontūravimo priemone bei ją išsklaidykite tą patį padarykite ir virš viršutinės lūpos bei patamsinkite patį centrą virš lūpų. Svarbu pasirinkti tinkamo atspalvio priemonę (šalto atspalvio) ir ją gerai išsklaidyti tam, kad šešėlis atrodytų natūralus. Kontūravimo priemonę galite naudoti skystą, tokią kaip L.A. Girl HD Pro Conceal arba sausą, pavyzdžiui, Cailyn O! Triple Shading. Ši Cailyn trijų spalvų kontūravimo priemonės spalva yra idealiai tinkama lūpų kontūravimui, nes turi šaltesnį atspalvį bei nėra per daug tamsi. Pridėkite truputį švytėjimo suteikiančios priemonės ant viršutinės lūpos išlinkimo dalies (kupidono lanko).
  • Galiausiai pasirinkite savo mėgstamus ir jums tinkančius lūpų dažus. Lūpų kontūrą paryškinkite rudesniu, panašiu į lūpų dažų spalvą pieštuku. Taip suteiksite savo lūpoms norimą kontūrą. Atminkite, jog šviesios, pastelinės, nude (tik ne per daug rudos) spalvos vizualiai didins lūpas. Taip pat, po lūpų dažų aplikavimo pasitepkite lūpas putlinančiu lūpų blizgiu, kurio ingridientai (peptidai, kolagenas, šaltmėtė) iš karto paputlina lūpas. Tam puikiai tiks Gerard Cosmetics Kiss Assist lūpų blizgesys.

 

Pamatysite, putlias lūpas turėti be injekcijų yra itin paprasta. Daug šypsokitės ir sužavėkite visus savo stulbinamu grožiu!