Shipping Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Shipping NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Shipping SAUGU PIRKTI

Maskavimo priemonės. Kaip išsirinkti tinkamiausią?

2018/02/19

Sveikos merginos!


Ne paslaptis, jog bene kiekviena iš mūsų esame susidūrusios su veido odos problemomis, kurias sunku užmaskuoti nepastebimai, o skystos pudros kartais neužtenka norint paslėpti tam tikrus odos defektus. Tokius kaip – odos paraudimai, spuogeliai, patamsėję paakiai, tamsios pigmentinės dėmės ar nuovargio žymės. Tad neretai iškyla klausimas, kaip visa tai paslėpti, kad niekas nepastebėtų? Būtent į šiuos klausimus jums ir atsakysime. 
Tad pirmiausia galime pradėti nuo spalvų korektorių, kurie padeda pašalinti nepageidaujamus spalvų tonus nuo odos. Jų spalvų yra labai daug, tad kaip atsirinkti, kurio būtent jums reikia ir kokios jis turėtų būti tekstūros? Visų pirma, išsiaiškinkite savo odos problemą, ką tiksliai norite paslėpti.

 

1. Žalios spalvos korektoriai skirti paslėpti paraudusias odos vietas, pavyzdžiui, spuogelius ar išsiplėtusius kapiliarus. Spuogeliams maskuoti labiausiai tinka skysti bei kreminiai korektoriai, o išsiplėtusiems kapiliarams geriausia naudoti skystą maskuojamąją priemonę tam, kad priemonės nepadaugintumėte, o tik lengvai “paslėptumėte” raudonį.

2. Šis punktas toms, kurioms sunku paslėpti nuovargio žymes, patamsėjusius paakius. Šiam dalykui paslėpti yra skirti persiko, oranžinės bei raudonos spalvos korektoriai. O kuris tinka būtent jums, reikia nuspręsti pagal jūsų odos toną, jeigu esate šviesios ar vidutinio tamsumo odos, jums reikėtų naudoti persiko spalvos korektorius, o tai yra labai svarbu, kadangi raudoni korektoriai yra tinkami tik tamsiaodėms su tamsiais paakiais, tad jeigu ant šviesios odos tepsite raudoną, dienos bėgyje ta spalva gali matytis. Todėl labai svarbu atsižvelgti į savo odos spalvą. Jeigu esate įdegusi ar tamsesnio gymio galite naudoti oranžinės spalvos korektorius. Na, o tamsios odos savininkėms su tamsiais paakiais, kaip jau ir minėjome, tinkami raudonos spalvos korektoriai. Be abejo, toms, kurios nori skaisčių bei gyvybingų paakių zonos, tačiau neturi problemų su tamsiais paakiais, labiausiai tiks šviesiai geltonos spalvos korektorius, kuris suteiks skaistumo šiai zonai.  Kalbant apie paakiams skirtų maskuojamųjų priemonių tekstūrą, be galo svarbu naudoti skystas priemones tam, kad neišsausintumėte ir taip jautrios bei sausesnės paakių  zonos ir tam, kad maskuoklis nesubėgtų į raukšleles.
 

3. Turinčioms rudas, tamsias pigmentinės dėmes, rekomenduojame naudoti šviesiai violetinės levandų spalvos maskuoklius, kadangi jie geriausiai pašalina nepageidaujamą rudą dėmės toną. Esant labai didelėms bei tamsioms dėmėms geriausia naudoti tirštesnės, kreminės tekstūros maskuojamasias priemones. Levandų spalvos maskuoklis taip pat maskuoja ir nepageidaujamus geltonus tonus. Na, o mūsų didžiausios rekomendacijos keliauja L.A. girl HD PRO maskuokliams, o norinčioms turėti visas spalvas vienoje vietoje siūlome įsigyti MORPHE veido kontūravimo/maskavimo paletę.


Neutralizavusios nepageidaujamus odos tonus, galime pereiti prie veido odos spalvos sulyginimo. Paakių zonos maskavimo užbaigimui reikėtų rinktis lengvesnės konsistencijos bei geriausia paakiams skirtą maskuoklį, kuris paakių nesausintų, puikiai tam tinkantis yra Face Stockholm Magic Wand skystas maskuoklis. Na, o jeigu bandote paslėpti veido raudonį, spuogelius ar pigmentines dėmes po korektoriaus pirmiausia reikėtų padengti visą veidą skysta pudra, o tose vietose, kurias tepėte spalvos korektoriumi ir jei norite dar papildomo maskavimo, galite naudoti vidutinio/pilno maskavimo priemonę, o tam mes rekomenduojame BH Cosmetics total coverage maskuoklį, kuris puikiai tinkamas maskuoti visą veido zoną, išskyrus paakius, kadangi jis yra tirštesnės konsistencijos bei stipriai maskuojantis. Tad atlikusios tris svarbiausius veido netobulumų maskavimo žingsnius išgausite tobulos odos efektą.

 

Tad trumpai trys pagrindiniai žingsniai : 1. Tinkamos spalvos korektoriaus pasirinkimas pagal tam tikrą veido problemą -> 2. Veido padengimas tonaliniu kremu/skysta pudra -> 3. Jūsų veido spalvos maskuoklio paskirstymas tose vietose, kur norisi papildomo maskavimo. Mielosios, nepamirškite, kad maskavimo priemonių naudojime galioja taisyklė “mažiau yra daugiau”, tad kiekvienos priemonės naudokite po labai ploną sluoksnį, tam, kad išgautumėme natūraliai atrodantį efektą.

 


Būkite gražios ir savimi pasitikinčios!

 

Visuomet Jūsų,
Make My Day