Shipping Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Shipping NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Shipping SAUGU PIRKTI

Sigma Beauty profesionali kosmetika ir šepetėliai padės sukurti tobulą makiažą!

2018/03/22

Labas merginos,

 

Šiandien mus supanti plati grožio industrija atneša vis daugiau naujovių. Tobulas makiažas, inovatyvios kosmetikos priemonės, na ir daugybė makiažo šepetėlių apie kuriuos šiandien ir norime papasakoti. Viena garsiausių bei daugybę apdovanojimų gavusi šepetėlius kurianti kompanija yra SIGMA, kuri šiais metais ypač atsinaujino, siekdama parodyti savo inovatyvumą bei modernumą. Šiais metais oficialiai pristatė savo atsinaujinusį logotipą, kuris reiškia – kokybę, funkcionalumą bei inovatyvumą. Didžiausias šios kompanijos išskirtinumas - KABUKI šepetėliai. Pavadinimas kilo iš "Kabuki" japonų dramos teatro, kuriame aktoriai dėvi "Keshō", labai sunkų makiažą, kuris pabrėžia savo personažų prigimtį. Kabuki šepetėlių istorija prasidėjo nuo elementaraus kūrėjos noro pasilengvinti, pagreitinti makiažo pagrindo padengimą, tad naudodama paprasčiausią plokščią makiažo pagrindo šepetėlį, ji pasauliui pristatė visiškai naują ir dar nematytą F80 FLAT kabuki šepetėlį, kuris ir dabar yra pats perkamiausias SIGMA šepetėlis. Dabar galima rasti net dvylika skirtingų KABUKI šepetėlių, iš kurių kiekvienas padeda išspręsti dažniausius makiažo sunkumus.

 

Tad pradėkime nuo to, kam gi skirtas tas KABUKI šepetėlis? Tai bene geriausias rinkoje šepetėlis, skirtas dengti makiažo pagrindą arba maskuojamąsias priemones, taip pat šiuo metu SIGMA siūlo ir kontūravimui skirtus KABUKI šepetėlius. Trumpi ir tankūs šepetėlio šereliai tobulai paslepia visus odos nelygumus, o jūsų oda atrodys glotni, minkšta ir švelni. Naudojant kontūravimui skirtą KABUKI šepetėlį, išgausite švelnų bei tinkamai išsklaidytą bronzanto ar skaistalų efektą. Na, o įsigijusios tokį šepetėlį, galite būti ramios ilgam, nes būtent SIGMA šepetėliai pasižymi itin aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu, kurį užtikrina patentuotos SIGMA technologijos. Sigmax® ir SigmaTech® technologija – tai būtent šerelių kokybė, kuri užtikrina, kad šereliai nesugertų daug priemonės, taip pat jie saugo odą, kadangi yra antialerginiai. Net šepetėlių antgaliai turi savo patentuotą SigmaAlloy™ technologiją, kuri neleidžia metalui rudyti ir nekaupia bakterijų, taip pat turi net tris užspaudimo žiedus, o tai užtikrina, jog šepetėlis neiškris ir tvirtai laikysis labai ilgai. Rankenėle padaryta iš lengvo medžio ir nudažyta net 8 sluoksniais dažų, atsparių subraižymams ir vandeniui. Tad čia ir atsiskleidžia aukščiausia kokybė bei inovatyvumas. Tad pats metas užeiti į mūsų parduotuvę ir išsirinkti savo KABUKI šepetėlius pagal poreikius.

 

Bene visos žinome, jog šepetėliai, kuriuos naudojame dengti skystas makiažo priemones, reikalauja daug daugiau priežiūros negu tie, su kuriais dengiame sausus produktus, nes skysti produktai lieka šepetėlyje ir kaupiasi, tad juos pašalinti – būtina. 2013 metais SIGMA palengvino daugelio gyvenimus sukurdama šepetėliams skirtą valyti Sigma Spa® kilimėlį su įvairiais iškilimais, kurie užtikrina jog šepetėlis išliktų toks, koks buvęs, šereliai liktų savo vietoje bei neiškristų, o makiažo priemonės likučiai būtų idealiai pašalinti. Na, o kadangi vien su vandeniu šepetėlių nenuplausime, o paprastas muilas ilgainiui gali sausinti bei pažeisti šerelius, SIGMA siūlo rinktis taip pat patentuotą SigMagic® Brushampoo™ šepetėlių šampūną, kuris valo ypač giliai, puikiai dezinfekuoja ir išlaiko šerelių kokybę. Tad naudodamos šampūną su šiuo kilimėliu greitai, efektyviai ir saugiai pašalinsite makiažo priemonių likučius iš savo mylimų šepetėlių jų nesugadindamos. 

 

Tad, mielosios, nepamirškite, jog norėdamos atrodyti stulbinamai, pirmiausiai turėtume rinktis kokybiškus, iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintus bei laiko patikrintus produktus. Būkime gražios bei spindinčios!