Shipping Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Shipping NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Shipping SAUGU PIRKTI

Spindinčio veido taisyklės, patarimai ir priemonės!

2018/04/24

Labas merginos,

 

Kaip ir kiekvieną pavasarį, pasirodžius šiltiems orams, kiekviena mūsų stengiamės atskleisti savo grožį. Kas geriau apibūdina sveiką bei savimi pasitikinčią moterį, jei ne šypsena, puošianti skaisčią, lygią ir spindinčią odą..? Tad privalu žinoti, jog viena pagrindinių taisyklių yra veido odos drėkinimas. Net jei jūsų oda yra riebi, jai būtinas drėkinimas, taip oda taps minkšta, žvilganti bei puikiai paruošta tolimesniam makiažui. Kartais vien drėkinamojo kremo nepakanka odos atgaivinimui, o ypač po šaltos žiemos, kuri išsausino mūsų odą, tad tam puikiai tinka intensyvaus poveikio veido kaukės. Vietoje brangių grožio procedūrų, galime pasidaryti saloną savo namuose su itin populiariomis ir klinikiniais tyrimais įrodyto veiksmingumo kaukėmis. Žinomos visame pasaulyje, naudojamos holivude, ypatingai prieš įvairius filmavimus – GLAMGLOW kaukės. Jos veikia iš karto ir jau po pirmo panaudojimo oda jausis atsigavusi, o naudojant ilgainiui oda taps tokia visada. Po šaltojo metų sezono, odai atgaivinti rekomenduojame GLAMGLOW kaukę ThirstyMud™, kuri drėkina, atstato, pripildo veido odą drėgme bei ramina. Po šios kaukės panaudojimo, papildomam drėkinimui siūlome naudoti Gerard Cosmetics drėkinančią veido dulksną Mist-ified. Ji atgaivins jūsų odą dienos bėgyje, atšviežins makiažą bei atvėsins karštą dieną.

 

Sudrėkintą ir paruoštą, makiažo pagrindu sulygintą odą su paslėptais trūkumais, pagaliau galime toliau ruošti pavasariškam švytėjimui. Tam geriausiai tinka skystos švytėjimo suteikiančios priemonės. Makiažo dar neužfiksavusios biria ar presuota pudra, tepame skystą švytėjimo suteikiančią priemonę ant skruostikaulio iškilimo, virš lūpos, antakio išlinkimo linijoje bei tose vietose, kurias norime pabrėžti ir pritraukti. Ten, kur krintanti šviesa, mūsų veidą parodys kaip gyvą, spindintį bei sveiką. TheBalm Cosmetics naujovė - Bonnie-Dew Manizer™ ir Mary-Dew Manizer™ - puikiai pasitarnaus šiam įvaizdžiui išgauti. Du universalūs atspalviai, kurių pirmasis skirtas tamsesnio gymio moterims bei kitas, kuris idealiai tinka šviesesnio odos tipo moterims. Ypač kompaktiška ir nedidelė produkto pakuotė su patogiu aplikatoriumi, leis lengvai padengti priemonę be papildomų pastangų. Šis produktas puikai tinkamas naudoti ir ant akių vokų, tad galima sakyti, jog tai švytėjimo suteikianti priemonė bei šlapi akių šešėliai viename. Labai svarbu skystos švytėjimo suteikiančios priemonės nepadauginti tam, kad spindesys atrodytų natūralesnis. Tad šiuo atveju, tokio pavasariško ir spindinčio makiažo taisyklė – Mažiau Yra Daugiau. 

 

Atlikusios įprastą savo makiažą, viską galime užbaigti pagyvinusios savo veidą spindinčiais skaistalais, kurie suteiks veido odai gyvumo, kadangi rausvi skruostai ypač gerai atskleidžia sveikos moters paveikslą. Sigma Beauty neseniai pristatė švytėjimo suteikiančių priemonių/skaistalų paletę Chroma Glow, kurioje rasite visus reikiamus atspalvius, bei galėsite spalvas rinktis pagal norimą makiažą arba tiesiog pagal nuotaiką. Lengva tekstūra, natūralus padengimas atskleis jūsų grožį visokeriopai. Svarbu įsidėmėti, kad sausas ir presuotas priemones (presuotas švytėjimo suteikiančias, kontūravimo priemones, skaistalus) rekomenduojama naudoti ant nusausinto veido, t.y. kai makiažas užfiksuotas biria ar presuota pudra tam, kad priemonės tolygiai pasidengtų bei nesubėgtų. Naudojant visas šias priemones, pamatysite, kad spindintį makiažą susikurti ypač lengva, o nuo spindinčios odos šypsena nedingsta. Pasitepame lūpas mylimu blizgesiu, tam puikiai tiks Gerard Cosmetics Kiss Assist, kuris pultina, minkština ir blizgina lūpas. Ir galiausiai, atlikusios mūsų minėtus žingsnius bei susikūrusios norimą makiažą, galite užfiksuoti savo makiažą su fiksatoriumi, kuris padės makiažui išlikti visą dieną. GlamGlow makiažo fiksatorius Glowsetter, nepaslėps veido švytėjimo, tačiau sureguliuos riebalų išsiskyrimą T-zonoje, o likusiose veido vietose išlaikys gražų žvilgesį.


Taigi brangiosios, spinduliuokime lyg saulės pabučiuotos, džiaukimės šiltais orais ir skleiskime savo grožį visur ir visada.