Shipping Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Shipping NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Shipping SAUGU PIRKTI

Doll Face Beauty

Doll Face Beauty yra pasiryžę paversti odos priežiūrą teigiama ir puikia patirtimi, kuri atspindės grožį ir žavesį, o ne vaistus ir problemas. Kiekviename produkte sujungiama geriausi mokslo ir gamtos ingredientai su mūsų ypač veiksmingais energetiniais ingredientų mišiniais, kurie veiksmingai valo, drėkina, saugo, tobulina ir skaistina odą.
Doll Face Beauty "švarios" formulės yra sukurtos atsakingai, atmetus bet kokius įtarimus keliančius kenksmingus ingredientus ir naudojant natūralius šaltinius kaip alternatyvas. Jei tik įmanoma, prekės ženklas naudoja "Sąžiningos prekybos" sistemą, aukštos kokybės pakuotėse naudoja perdirbamas medžiagas ir bando savo produktus su jaunosiomis žvaigždėmis bei neatlieka bandymų su gyvūnais. Galiausiai, Doll Face Beauty žino, kad moterys nori jaustis gražios ir nuotaiką kelianti pakuotė atspindi kerintį įkvėpimą ir gražią Doll Face odą!

Doll Face Exfoliating Enzyme Peel REVEAL Atkurkite savo odą! Ši neįtikėtina daugiafunkc..
Paremta 2 įvertinimais.

24.00 € 14.40 €
Be mokesčių: 11.90 €

makemyday.lt svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.