Shipping Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Shipping NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Shipping SAUGU PIRKTI

Jeffree Star

Jeffree Star – viena unikaliausių kosmetikos kompanijų pasaulyje. Tai ne tik išskirtinė produkcija, bet ir ypatinga kūrėjo asmenybė, kurios žavesys ir charizma padaro Jeffree Star kosmetiką, tokia geidžiama. Be jo tiesiog nebūtų šio prekės ženklo. Tad kuo ypatingas Jeffree Star?  

Jeffree Star makiažo paslaptimis susidomėjo būdamas vos 13 metų. Tai iškart tapo jo gyvenimo aistra ir niekam kitam tiesiog nebeliko laiko. Pabaigęs mokyklą jaunasis talentas persikėlė į Los Angeles. Ten prasidėjo sunkus ir daug pastangų pareikalavęs kelias į sėkmę. Tačiau sistemingas darbas ir įgimtas talentas Jeffree Star atvėrė duris į makiažo olimpą. Šiuo metu jis dirba su pačiomis ryškiausiomis žvaigždėmis, dalyvauja kuriant išskirtinius makiažus muzikiniams video, apdovanojimų ceremonijos ir t.t. Sukauptą daugiau kaip 10 metų patirtį jis mielai atskleidžia savo video bloguose, mokymuose bei seminaruose. Juos seka ir naujų įrašų laukia milijonai gerbėjų visame pasaulyje.  

Nuo ankstyvos vaikystės vykę eksperimentai su kosmetika Jeffree Star suteikė išskirtinių žinių, kurias jis pritaikė kurdamas savo prekinio vardo kosmetiką. Pagrindinis kompanijos tikslas ir moto – kurti produkciją, kuri iš tikro yra tokia, kaip skelbia reklaminiai jos šūkiai ir kuri iš tikro IŠLIEKA ILGAI. O visų svarbiausia, kad visa kosmetika yra 100 % veganiška ir nebuvo testuota su gyvūnais bei gali didžiuotis „cruelty free“ ženklu.  

Nenuilstantis darbas bei išskirtinis talentas pavertė šią kosmetiką viena geidžiamiausių visame pasaulyje. Tačiau Jeffree Star neketina sustoti ir nuolat kuria naujas spalvas bei naujus produktus, kurių gerbėjai laukia nesulaukia. 

        

Jeffree Star priemonė suteikianti švytejimo Skin FrostJeffree Star Skin Frost Jeffr..
35.00 €
Be mokesčių: 28.93 €

 Jeffree Star šešėlių paletė AndrogynyJeffree Star Eyeshadow Palette Androgyny ..
54.00 €
Be mokesčių: 44.63 €

 Jeffree Star šešėlių paletė Beauty KillerJeffree Star Eyeshadow Palette Beauty Killer&..
54.00 €
Be mokesčių: 44.63 €

 Jeffree Star skysti matiniai lūpų dažai Velour Liquid LipstickJeffree Star Velour Liqu..
22.00 €
Be mokesčių: 18.18 €