Apsipirk už daugiau nei 50 € ir gauk dovaną

NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 19

Sek mus

Anastasia Beverly Hills

Anastasia Beverly Hills (ABH) gerai žinomas JAV grožio prekinis ženklas, įkurtas Anastasia Soare 1997 m. Šio ženklo pagrindinė specializacija yra antakių ir akių srityse. ABH išsiskiria aukštos kokybės produktų asortimentu: antakių produktais, akių šešėlių paletėmis, lūpų dažais, ir veido kontūravimui skirta kosmetika.

Anastasia Soare išgarsėjo dėl revoliucinių antakių modeliavimo metodų, kuriuos ji pritaikė savo produktuose. Jos unikalios antakių architektūros metodikos padėjo sukurti natūralius, išskirtinai tobulus antakius. ABH produktai garsėja dėmesiu smulkmenoms, inovatyviems spalvų pasirinkimams ir ilgalaikiam išliekamumui.

Prekinis ženklas taip pat įtraukia į socialinius tinklus, kur dalinasi grožio patarimais, produktų taikymo gudrybėmis ir klientų nuotraukomis. Anastasia Beverly Hills produkcija dažnai naudojama profesionalių vizažistų, grožio mėgėjų ir įžymybių. 

Anastasia Beverly Hills išlieka vienu iš dominuojančių grožio prekinių ženklų, įkvepiant visuomenę siekti išskirtinio ir natūralaus grožio.

16 prekės iš 70

Anastasia Beverly Hills Drožtukas

8,00€

-40%
Lūpų Dažai Lip Stain Lūpų Dažai Lip Stain Lūpų Dažai Lip Stain Lūpų Dažai Lip Stain Lūpų Dažai Lip Stain Lūpų Dažai Lip Stain Lūpų Dažai Lip Stain Lūpų Dažai Lip Stain
Anastasia Beverly Hills Lūpų Dažai Lip Stain
+3

13,14€ 21,90€

-15%
Lūpų Blizgis Lūpų Blizgis
Anastasia Beverly Hills Lūpų Blizgis
+5

18,27€ 21,50€

-15%
Antakių Pieštukas Base Antakių Pieštukas Base
Anastasia Beverly Hills Antakių Pieštukas Base
+2

20,82€ 24,50€

-15%
Skysti Matiniai Lūpų Dažai Skysti Matiniai Lūpų Dažai
Anastasia Beverly Hills Skysti Matiniai Lūpų Dažai
+2

21,67€ 25,50€

16 prekės iš 70

Sek mus

MAKE MY DAY puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.