Pirkite už 50 € ir gaukite dovanų.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 19

Sek mus

Starskin

Starskin šūkis - The secret revealed - sako, kad pagaliau atskleistos žvaigždžių odos paslaptys! Starskin dirba su dermatologais, kosmetologais ir žvaigždžių makiažo ekspertais iš viso pasaulio, kad atskleistų tobulos įžymybių odos paslaptį ir pasidalintų ja su visais. Pagaliau atėjo laikas, kada bus atskleistos visos užkulisių gudrybės. Starskin kruopščiai atrinko novatoriškiausias pasaulio grožio technologijas ir formules, kurias nuo šiol galite pritaikyti savo odai namų sąlygomis. Šis naujovių ieškojimas Starskin nuvedė į Korėją, kuri šiuo metu yra kovos su odos senėjimo požymių procesais lyderė, naudojanti tik natūralius, organiškus ir žolinius ingredientus. Starskin misija yra pasidalinti šiais naujausiais grožio laimėjimais su moterimis iš visų pasaulio kraštų, siūlant produktus, kurie lengvai naudojami ir nesunkiai transportuojami.

3 prekės iš 3

Išparduota
-40%
 Vip The Gold Mask™ Gaivinamoji Paakių Kaukė (2 vnt.)  Vip The Gold Mask™ Gaivinamoji Paakių Kaukė (2 vnt.)  Vip The Gold Mask™ Gaivinamoji Paakių Kaukė (2 vnt.)
Starskin Vip The Gold Mask™ Gaivinamoji Paakių Kaukė (2 vnt.)

3,90€ 6,50€

Išparduota
-40%
 Coco-Nuts™ Maitinamoji Plaukų Kaukė
Starskin Coco-Nuts™ Maitinamoji Plaukų Kaukė

6,00€ 10,00€

Išparduota
-40%
 Vip The Gold Mask™ Gaivinamoji Paakių Kaukė (10 vnt.)  Vip The Gold Mask™ Gaivinamoji Paakių Kaukė (10 vnt.)  Vip The Gold Mask™ Gaivinamoji Paakių Kaukė (10 vnt.)  Vip The Gold Mask™ Gaivinamoji Paakių Kaukė (10 vnt.)  Vip The Gold Mask™ Gaivinamoji Paakių Kaukė (10 vnt.)
Starskin Vip The Gold Mask™ Gaivinamoji Paakių Kaukė (10 vnt.)

15,00€ 25,00€

3 prekės iš 3

Sek mus

MAKE MY DAY puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.