Shipping Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Shipping NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Shipping SAUGU PIRKTI

Apie mus

MakeMyDay – tai pirmosios makiažo dirbtuvės Lietuvoje, kuriose galėsite ne tik išmokti makiažo gudrybių, pasidaryti ištaigingą vakarinį ar gaivų dieninį makiažą, bet ir įsigyti profesionalių, visame pasaulyje vertinamų prekių ženklų kosmetikos priemonių.

MakeMyDay– įgaliotas atstovas Lietuvoje žinomiausių ir daugelio pasaulio mados tinklaraštininkų geriausiai įvertintų prekių ženklų – Sigma Beauty, Jeffree Star, Face Stockholm, Morphe Brushes, Cailyn, L.A. Girl, Beautyblender, Lilly Lashes ir kt. Mūsų privalumas, jog esame vieninteliai Lietuvoje, prekiaujantys visame pasaulyje pripažintais, socialiniuose tinkluose aukščiausias pozicijas užimančiais prekių ženklais, gaunamais tiesiogiai iš pradinio tiekėjo. MakeMyDay gali užtikrinti savo parduodamų prekių autentiškumą – kilus bet kokiems klausimas apie įgaliotus atstovus, galite susisiekti su kiekvienu prekių ženklu tiesiogiai.

MakeMyDay savo atstovaujamus prekės ženklus parduoda MakeMyDay parduotuvėse PC „Europa“ ir PC „GO9“ Vilniuje, ir e-parduotuvėje: www.makemyday.lt

 

 

Ruta Pakeltyte

Grožio filosofijos pagrindas, anot MakeMyDay makiažo dirbtuvių įkūrėjos Rūtos Pakeltytės, – meilė sau. Ne veltui sakoma, kad tai yra tikrojo ir nesumeluoto grožio paslaptis. Meilė sau įkvepia, augina ir verčia moterį žydėti kiekvieną dieną. Moters žydėjimas – pagrindinis mūsų tikslas, todėl MakeMyDay makiažo dirbtuvėse profesionalūs meistrai ne tik atliks norimą makiažą, supažindins su naujausiomis makiažo tendencijomis, parinks tinkamiausias kosmetikos priemones, bet ir mielai pasidalins vizažo paslaptimis, pamokys, kaip gaiviai ir skaisčiai atrodyti kiekvieną dieną. Siekiame, kad į makiažo dirbtuves atėjusios moterys jaustųsi jaukiai, patogiai ir išeitų su šypsena.
Dažnai, atėjusios į kosmetikos parduotuvę, moterys negali išsirinkti sau tinkamos kosmetikos priemonės, o įsigijusios nežino, kaip teisingai ja naudotis. MakeMyDay makiažo dirbtuvėse su tuo susidurti neteks – mūsų komanda pasiūlys individualias, jums labiausiai tinkamas kosmetikos priemones, padės nepasiklysti skirtingų šepetėlių jūroje, išmokys, kaip naudotis tam tikru šepetėliu ar kempinėle, kuo paskleisti tam tikrą kosmetikos priemonę ant veido, kad galėtumėte pasiekti geriausią rezultatą ir pati.
Iššūkių ir mitų griovimas mums – įdomiausia užduotis. Juk ne viena moteris svajoja turėti raudoną lūpdažį, tačiau nedrįsta jo įsigyti, nes yra įsitikinusi, kad raudona spalva – ne jai. Esame pasiruošę sugriauti visus mitus ir įrodyti, kad raudona tinka visiems bei atskleisti paslaptis, kaip išsirinkti šią ir kitas makiažo priemones pačiai.

Makiažo meistrės ir dėstytojos Rūtos nuomone, makiažo galia – didelė, o geras vizažas, padarytas su kokybiškomis priemonėmis, gali paryškinti gražiausias moters vietas ir padėti moteriai sužydėti. Juk pasidažius pakyla nuotaika, moteris spinduliuoja pasitikėjimu, o tai traukia aplinkinių žvilgsnius.

 

Make My Day Parduotuvės