Apsipirk už daugiau nei 50 € ir gauk dovaną

NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 19

Mario Badescu

Mario Badescu – iš Rumunijos kilęs chemikas. 1967m. Niujorke jis atidarė savo pirmąjį grožio saloną ir tuo pačiu metu pristatė odos priežiūros priemonių liniją, kuri sulaukė didžiulės sėkmės. Mario Badescu užtikrina veiksmingą, paprastą ir švelnią jūsų odos priežiūrą. Čia rasite vertingų sprendimų esant į aknę linkusiai odai. Taip pat ir senėjimo procesus lėtinančių odos priežiūros priemonių, pritaikytų visų tipų ir poreikių odai. Mario Badescu – priemonės, skirtos visiems.

Mario Badescu odos priežiūros linijos produktai sukurti naudojant raminamuosius augalinius komponentus, šviežių vaisių ekstraktus ir kitas natūralias medžiagas, kad odos priežiūra būtų paprasta, švelni ir veiksminga. Su daugiau nei 150 produktų, kurių kiekvienas skirtas specifinio tipo odai, tiek moterims, tiek vyrams skirtas asortimentas apima visą odos gyvavimo ciklą, kad patenkintų daugybę odos poreikių ir problemų.

16 prekės iš 34

16 prekės iš 34

MAKE MY DAY puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.