Shipping Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Shipping NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Shipping SAUGU PIRKTI

Ardell

„Ardell“ buvo sukurta 1971 m., kurios vizija buvo ir yra sustiprinti moterų grožį savo nuostabiomis dirbtinėmis blakstienomis. Bendrovę įkūrė Arnoldas Milleris ir jo žmona Sydell Miller, kurie sujungę savo vardus sukūrė prekės ženklą „Ardell“.

Platus „Ardell“ suprojektuotų produktų asortimentas apima viską, kas reikalinga norint savo akis papuošti ilgomis ir žavingomis blakstienoms. Nuo juostinių blakstienų iki specialaus gelio, skirto jų pritvirtinimui. „Ardell“ platus asortimentas leido šiam prekės ženklui tapti patikimu ir savo produkcija prekiauti ne tik mažmeninės prekybos parduotuvėse, bet ir tapo populiariu profesionalių salonų pasirinkimu.

„Ardell“ individualios ir juostinės blakstienos leidžia lengvai pasiekti viliojančių akių efektą. Jų paprastos, moteriškos ir storos blakstienos yra lengvai pritaikomos, atrodo natūralios, po jų dėvėjimo jas paprastai ir neskaudžiai pašalinsite. „Ardell“ efektyvūs blakstienų klijai, naudojami priklijuoti jas. Klijai garantuoja, kad blakstienos išliks ilgai, todėl jūs galite atsipalaiduoti ir mėgautis gražiausiomis gyvenimo akimirkomis be rūpesčių!

Ardell Professional Double Up Double Wispies Lashes Populiariausios priklijuojamos blak..

8.90 €
Be mokesčių: 7.36 €

Ardell Professional Individuals Lashes Dirbtinės blakstienos yra kiekvieno tobulo akių ..

5.50 €
Be mokesčių: 4.55 €

Ardell Professional Natural 120 Demi Black Lashes Populiariausios priklijuojamos blakst..

5.50 €
Be mokesčių: 4.55 €

Ardell Professional Studio Effects Demi Wispies Lashes Populiariausios priklijuojamos b..

8.90 €
Be mokesčių: 7.36 €

Ardell Professional Wispies Black Lashes Ardell blakstienos tankina natūralias blakstie..

5.50 €
Be mokesčių: 4.55 €

makemyday.lt svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.