Shipping Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Shipping NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Shipping SAUGU PIRKTI

Būkite atviri: ar žinote, kaip reikia tinkamai valyti makiažo šepetėlius?

2020/01/30

Kiekvienas makiažo guru žino, jog raktas į sėkmingą makiažą slypi priemonėse – ypač turima omenyje šepetėlius, kuriuos nuolat naudojame elementariems veiksmams atlikti. Higiena yra svarbiausias dalykas kalbant apie sveiką ir švarią odą. Todėl labai svarbu tinkamai išvalyti šias priemones.

 

Būtent todėl MAKE MY DAY dalinasi, kaip reikia tinkamai prižiūrėti savo mylimiausius šepetėlius – pradedam!

 

1. Pirmas žingsnis prižiūrint savo makiažo šepetėlius yra pats jų laikymas. Geriausia šepetėlių laikymo vieta - specialiai tam skirti makiažo šepetėlių dėklai arba atskira kosmetinė.

 

Žiūrėti makiažo šepetėlių dėklus MAKE MY DAY el. parduotuvėje

 

2. Norint turėti nepriekaištingai švarias priemones, jas reikia valyti 1-2 kartus per savaitę. Idealiausia būtų, jei profesionalūs makiažo šepetėliai būtų švarūs prieš kiekvieną naudojimą ir prižiūrimi jiems specialiai skirtomis priemonėmis. Makiažo šepetėlių plovikliai efektyviai tirpdo ant šepetėlio susikaupusius produktų likučius, bakterijas, didina šepetėlio ilgaamžiškumą, yra be kenksmingų cheminių medžiagų, kvapiklių ir parabenų. Kadangi valyti makiažo priemones ir plauti šepetėlius po kiekvieno naudojimo reikalauja tikrai daug laiko, tad grįžkime į realybę… Taigi, išplaukite savo makiažo šepetėlius su specialiu jiems plauti skirtu šampūnu. Gudrybė – jei neturite specialiai makiažo šepetėlių plovimui ir priežiūrai skirtų priemonių, rekomenduojame naudoti švelnų vaikišką šampūną arba vaikišką muilą, kurie puikiai išplauna įvairias daleles ir skysčius nuo makiažo šepetėlių. Jų sudėtyje esantys aliejai, minkštikliai ir drėkikliai nekenks tolimesniam priemonių naudojimui. Jokiu būdu nenaudokite produktų, kurie yra skirti skalbti drabužius ir šalinti dėmes, nes tokie produktai turi padidintą šarmo kiekį, o tai, be abejonės, pakenks makiažo šepetėliams. Taip pat venkite muilo ar šampūno, kurie savo sudėtyje turi daug kvapiklių - jie yra toksiški, dirginantys jautrią odą.

 

Žiūrėti makiažo šepetėlių priemones MAKE MY DAY el. parduotuvėje

 

3. NIEKADA! Niekada nenaudokite plaukų džiovintuvo makiažo šepetėliams sausinti. Vienas pagrindinų dalykų, kurio turėtumėte vengti norint išlaikyti savo makiažo šepetėlius „sveikus“ - šiluma ir drėgmė. Pirmiausia, išplovus nusausinkite juos, paimkite rankšluostį, perlenkite jį ir paguldykite makiažo šepetėlius taip, jog šereliai neliestų rankšluoščio paviršiaus, „nenusigulėtų“ ir neprarastų savo formos. Tokiu būdu džiovinkite kelias valandas arba palikite juos džiūti nakčiai. Daugelis merginų plauna savo šepetėlius ir palieka juos drėgnus kosmetinėse ar laikikliuose, tad vanduo pro šerelius subėga link rankenėlės, ko pasekoje, šereliai pradeda atsiskirinėti, atsiklijuoti ir taip sugadinamas visas šepetėlio viršus.

 

Valymo žingsniai:

 

Pirmas – sušlapinkite šerelius.

Antras – švelniai ištrinkite juos su specialiomis priemonėmis arba vaikišku muilu/šampūnu.

Trečias – dar kartą praskalaukite.

Ketvirtas – išsunkite visą vandenį.

Penktas – palikite ir leiskite patiems pradžiūti (geriausia palikti nakčiai, nes ryte jie bus vėl tinkami naudojimui).

 

Makiažo kempinėlės ir jų priežiūra

 

Idealiausias būdas prižiūrėti makiažo kempinėles - naudoti specialius ploviklius, kurie pasižymi švelnia formule ir susideda iš naudingų medžiagų, pavyzdžiui, tokių kaip Negyvosios jūros druska, aliejai, minkštikliai. Šie ingridientai padeda šepetėliams ir kempinėlėms išlikti švelniems ir geriausios būklės. Gudrybė: nemaža dalis makiažo ekspertų, kaip ir šepetėliams, taip ir kempinėlėms plauti rekomenduoja vaikišką muilą, kadangi jis yra švelnus. Muilo sudėtyje yra tik vanduo, glicerinas ir kitos nekenksmingos medžiagos, kurios efektingai panaikina makiažo priemones. Trinkite kempinėlę maždaug minutę, kol „išputos“ susikaupusios priemonės, tuomet pamerkite į vandenį ir skalaukite kol vanduo taps visiškai skaidrus. Švelniai įvyniokite į rankšluostį ir padėkite džiūti. Svarbu: kempinėlę - po kiekvieno naudojimo būtina kruopščiai išplauti!

 

Žiūrėti makiažo kempinėles MAKE MY DAY el. parduotuvėje

 

Nepamirškite! Norint turėti nepriekaištingai švarias priemones, jas reikia valyti 1-2 kartus per savaitę. Idealiausia būtų, jei profesionalūs makiažo šepetėliai būtų švarūs prieš kiekvieną naudojimą ir prižiūrimi jiems specialiai skirtomis priemonėmis!

makemyday.lt svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.