Apsipirk už daugiau nei 50 € ir gauk dovaną

NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 19

PATRAUKLIŲ LŪPŲ PASLAPTIS

2024-02-15

Lūpų oda-itin plona ir gležna, dažnai, tai pamirštame. Mūsų lūpos nuolat pažeidžiamos nuo šalčio, karščio, saulės spindulių, vitaminų deficito, nuo aštraus ir rūgštaus maisto, vandens trūkumo organizme. Žinoma, drėgmės balansą kūne privaloma atstatinėti iš vidaus. O ką daryti išorėje? Kai lūpos atrodo nepatraukliai, šerpetoja, lūpų dažai blogai dengiasi, nesilaiko, subėga... Štai keli veiksmingi patarimai:

  1. Pirmiausia, prieš gelbėjant lūpas, turi pašalinti negyvas odos ląsteles, kad visos atgaivinančios priemonės galėtų susigerti ir veikti. Švelniai, labai stipriai nespaudžiant, paimk lūpų šveitiklio ir sukamaisiais judesiais masažuok lūpas. Lūpų šveitikliai būna praturtinti įvairiais naudingais aliejais, sviestu, tam kad valant, nepažeistų, o tuo pačiu, maitintų odą. Kartok tai 1 kartą į savaitę, jei reikia, dažniau. Ypatingai rekomenduojame atlikti šį veiksmą prieš makiažą, ypač, jei planuoji dažytis matiniais arba ilgai išliekančiais lūpų dažais. Lūpų masažas suaktyvina kraujotaką, tad jos atrodo netik lygesnės ir švelnesnės, bet ir pastebimai putlenės, jaunatviškesnės. Mes rekomenduojame: L.A.Girl Sweet Lip Scrub Šveitklis, (patraukli kaina), Jeffree Star Cosmetics Velour Lip Scrub Šveitiklis (sudėtyje tikras cukrus), Baiobay Face&Lips Exfoliating Scrub Šveitiklis (tinka ir lūpoms ir veidui, didelis kiekis), Blondesister Daylicious Gentle Lip Scrub Šveitiklis (nuostabaus kvapo).
  2. Pašalinus negyvas odos ląsteles, reikia odą pamaitinti, sudrėkinti. Tepk mėgiamą lūpų balzamą, aliejų ar kaukę. Patartina, lūpas dažyti paskutines, kol atlieki veido makiažą, tegul lūpos maitinasi.
  3. Laikas dažyti lūpas! Paimk servetėlę, švelniai priglausk prie lūpų, kad sugertų produkto perteklių ( ant riebaus paviršiaus niekas nesiteps, nei pieštukas, nei lūpdažis). Nedaryk šios klaidos: netepk makiažo pagrindo ant lūpų, nes po kažkiek laiko jis sausins lūpas ir jo tekstūra susimaišiusi su lūpų dažais ar blizgiu, pradės išsiskirinėti ir likučiai negražiai kaupsis lūpų kampučiuose ( yra taip buvę, tiesa? ;))) Gali naudoti specialų lūpų makiažo pagrindą, jei reikia, kad dažai išliktų ilgiau ir užpildyti lūpų raukšleles. Tuomet, apvesk lūpas pieštuku, jei nenori, gali praleisti šį žingsnį ir tepk norimą lūpdažį, blizgį, aliejų.
  4. Jei lūpos labai šerpetoja, gali nušveisti prieš miegą ir pakartoti ryte ( kol miegosi, balzamas suminkštins odos likučius ir ryte bus lengviau pašalinti kas liko).
  5. Nepamiršk palepinti lūpų odą kaukėmis. Idealiai: 1-2 kartus į savaitę.
  6. SPF apsauga. Taip, ji reikalinga ir lūpoms! Nepamiršk ypač vasarą, atostogaujant saulėje ar slidinėjant kalnuose apsaugoti jas.

VIZAŽISTĖ IEVA SEJŪNĖ DALINASI SAVO PAMĖGTOMIS LŪPŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖMIS

ŠIAME VIDEO NAUDOTOS PRIEMONĖS:

L.A. Girl Sweet Lip Scrub

Blondesister 2 in 1 Sweet Gloss Tinted Lip Oil ( spalva Cherry Pie)

Dalintis:
Ei, nepraleisk, galbūt tau patiks!
-10%
Lūpų Šveitiklis Daylicious Lūpų Šveitiklis Daylicious Lūpų Šveitiklis Daylicious Lūpų Šveitiklis Daylicious Lūpų Šveitiklis Daylicious Lūpų Šveitiklis Daylicious
Blondesister Lūpų Šveitiklis Daylicious

20,70€ 23,00€

-10%
Lūpų Aliejus Su Spalva Tinted Lip Oil Lūpų Aliejus Su Spalva Tinted Lip Oil Lūpų Aliejus Su Spalva Tinted Lip Oil Lūpų Aliejus Su Spalva Tinted Lip Oil Lūpų Aliejus Su Spalva Tinted Lip Oil Lūpų Aliejus Su Spalva Tinted Lip Oil
Blondesister Lūpų Aliejus Su Spalva Tinted Lip Oil
+3

17,10€ 19,00€

-10%
Lūpų Aliejus Cute Lippy Lūpų Aliejus Cute Lippy Lūpų Aliejus Cute Lippy Lūpų Aliejus Cute Lippy Lūpų Aliejus Cute Lippy
Blondesister Lūpų Aliejus Cute Lippy

17,10€ 19,00€

-15%
Veido Ir Lūpų Šveitiklis 60ml Veido Ir Lūpų Šveitiklis 60ml Veido Ir Lūpų Šveitiklis 60ml Veido Ir Lūpų Šveitiklis 60ml Veido Ir Lūpų Šveitiklis 60ml Veido Ir Lūpų Šveitiklis 60ml
Baiobay Veido Ir Lūpų Šveitiklis 60ml

24,65€ 29,00€

Išparduota
 Lūpų kaukė Mint Grape (1 vnt.)  Lūpų kaukė Mint Grape (1 vnt.)  Lūpų kaukė Mint Grape (1 vnt.)
Kocostar Lūpų kaukė Mint Grape (1 vnt.)

3,90€

Susijusios naujienos

MAKE MY DAY puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.