Apsipirk už daugiau nei 50 € ir gauk dovaną

NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 19

Sekite mus

Foreo

Foreo - Švedijos kompanija, garsėjanti inovatyviais ir aukštos kokybės odos priežiūros prietaisais. Ši kompanija žinoma visame pasaulyje dėl savo modernių ir efektyvių sprendimų, siekiant pagerinti odos grožį. Pagrindinis Foreo produktų bruožas yra naudojimas ultraminkšto silikono su švelniu šepetėliu. Foreo Luna: Tai yra garsiausias Foreo prietaisas, skirtas odos valymui. Luna naudoja švelnų silikoninį šepetėlį, kad švelniai, bet efektyviai nuvalytų odą nuo nešvarumų, riebalų ir makiažo likučių. Taip pat yra specialios versijos skirtingiems odos tipams. Kiti žinomi Foreo prietaisai: Foreo Ufo, Foreo Issa, Foreo Bear.

2 prekės iš 2

Išparduota
 Luna Mini 3 Pearl Pink Veido Valymo Prietaisas  Luna Mini 3 Pearl Pink Veido Valymo Prietaisas  Luna Mini 3 Pearl Pink Veido Valymo Prietaisas  Luna Mini 3 Pearl Pink Veido Valymo Prietaisas  Luna Mini 3 Pearl Pink Veido Valymo Prietaisas  Luna Mini 3 Pearl Pink Veido Valymo Prietaisas
Foreo Luna Mini 3 Pearl Pink Veido Valymo Prietaisas

159,00€

2 prekės iš 2

MAKE MY DAY puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.